Lajme Shqip Monday, 29 August 2011 20:21
9 February 2014 15:36
28 December 2013 14:41
16 December 2013 18:35
26 November 2013 14:30
21 October 2013 14:18
29 August 2013 17:32
16 August 2013 15:30

Prej kohësh flitej një bashkëpunim i mundshëm ndërmjet Tunës dhe mikeshës së saj, Nora Istrefit.

Por siç duket, të gjitha dyshimet kanë rënë poshtë pasi kemi mësuar që Tuna i ka ofruar bashkëpunim pikërisht Gentës.

Tuna e përfolur shumë për jetën e saj private seksuale, duket se tashmë kërkon të tërheqi vëmëndjen e medias ndaj saj për bashkëpunimet e saj me këngëtare të ndryshme me emër. Kur bashkëpunimi i saj më herët ka qënë me Dafinën, tani radhën e ka Genta, rivalja e Dafit. (LajmeShqip.com)