Lajme Shqip Thursday, 29 August 2013 17:32
9 February 2014 15:36
28 December 2013 14:41
16 December 2013 18:35
26 November 2013 14:30
16 November 2013 15:00
16 November 2013 13:50

Lidhja mes këngëtares shkupjane Tuna dhe reperit Cozman tashmë është bërë e ditur, mirëpo lajmi që po qarkullon tani në opinion flitet për një shtatzëni të mundshme. Çifti është duke bashkëjetuar tani e disa muaj, kështu që mbase edhe mund të ndodhë që Tuna të jetë shtatzënë, shkruan Z ëri.
Këtë lajm këngëtarja nuk e ka konfirmuar ende por duket se ata kanë gjetur qetësinë pranë njëri-tjetrit. Ndërkaq përkundër saj Tuna vazhdon ta fascinoj publikun me performancat e saj muzikore dhe pritet që shumë shpejt ajo të sjellë befasi në skenën muzikore.