Lajme Shqip Monday, 05 August 2013 17:40

Mesa duket vera është me intesitet pune të lartë për këngëtaren Altuna Sejdiu ose Tuna. Ditët e kësaj vere të nxehtë janë me shumë punë për Tunën, ndryshe nga shumë artistë të tjerë që i janë drejtuar bregdetit.

Në koncertet e zhvilluara në Kosovë dhe Shqipëri, ajo shoqërohet nga i dashuri i saj Cozman. Kjo tregon se çifti është i lumtur dhe i pandashëm, shkruan albeu. 
Momentet që tregojnë foto e shkrepura gjatë koncerteve e dëshmojnë më së miri këtë.