Lajme Shqip Tuesday, 14 June 2011 17:06

Tori Spelling, aktorja e ‘Beverly Hills’ aksidentohet me makinё nё tentativё pёr t’i shpёtuar paparacёve.

Ka qёnё duke i çuar dy fёmijёt e saj nё shkollё, kur ka kuptuar qё po ndiqej nga njё fotograf. Nё tentaivё pёr t’i shpёtuar fotografitё, ajo ёshtё pёrplasur me murin qё rrethon oborrin e shkollёs.

Tori 37-vjeçe, e cila tani ёshtё shtatzёnё dhe pret fёmijёn e saj tё tretё me burrin e saj, Dean McDermott 44-vjeçar ёshtё trembur aq shumё sa ka shkuar menjёherё pёr t’u vizituar nё spital.

Fatmirёsisht ajo i shpёtoi mw tw keqes, por inatin me fotografin e ka mbajtur gjatё, tё cilёn e ka theksuar edhe nё profilin e saj nё Twitter.

“Fotografi nuk shqitej! Edhe kur unё u pёrplasa, ai e kishte mendjen tё mё fotografonte vetёm mua. U afruan rreth dhjetё prindёr aty qё e pёrzunё!”, thekson aktorja, Tori Spelling.