Lajme Shqip Thursday, 13 October 2011 11:22

Tori Spelling, ish aktorja e filmit të famshëm Beverly Hills 90210 ka lindur fëmijën e saj të tretë.
38 vjeçarja me bashkëshortin Dean McDermott, 44, u bënë prindër për herë të tretë me vogëlushen Hattie, ditën e hënë.

Disa orë pas lindjes, Tori ka postuar në profilin e saj në Twitter njoftimin sëbashku me fotografinë e këmbës të së sapo lindurës, “Familja jonë është shumë e lumtur të njoftojë që më 10/10/2011 vogëlushja jonë Hattie Margaret McDermott erdhi në jetë në orën 7:08 të mëngjesit”.

Tori ka edhe dy fëmijë të tjerë, Stelën 3 vjeçare dhe Dean 13 vjeç me ish burrin e parë Jack.
Çifti nuk ka dashur që ta mësoj gjininë e foshnjës dhe kanë pritur deri në lindje për të mësuar se çfarë ishte. Bashkëshorti i saj Dean, ka thënë përpara disa kohësh “Ne mendojmë se do të jetë surpriza më e madhe. Sa herë në jetë të rastis një surprizë e tillë? Ne do të jemi të bekuar çfarëdo që të jetë. Ne duam vetëm që të jetë një bebe e shëndetshme”.

Por Tori Spelling nuk dëshiron ta lër me kaq. Ajo shpreson që të jetë në gjendje dhe me fat për të patur edhe një fëmijë të katërt. (LajmeShqip.com)