Lajme Shqip Tuesday, 02 August 2011 13:06

Nёse do tё kthehej koha mbrapsht, Tori Spelling nuk do ta bёnte gjoksin e saj. Pёr tё folur haptazi pёr kёtё gjё, ёshtё vetё aktorja qё rrёfehet gjatё njё interviste nё ‘Good Morning America’ pёrpara disa ditёsh.

“Po, nё fakt unё e kam zmadhuar gjoksin artificialisht… nё epokёn kur isha 20-vjeçe. Po ta kisha ditur qё do tё ndikonin nё prodhimin e qumёshtit, nuk do t’i kisha bёrё… Mё pёlqen tё jem njё nёnё. Jam nё pritje tё fёmijёs sё tretё dhe kam dёshirё tё kem prap tё tjerё. Ky ёshtё roli im nё jetё. Ky gjoks tani nuk ka mё asnjё vlerё.”, ka thёnё ajo.

Por po ta shohёsh Torin mirё, mё shumё se njё herё e ka bёrё ajo gjoksin? (LajmeShqip.com)