Lajme Shqip Tuesday, 31 July 2012 14:39

Megjithëse këngëtarja asgjë nuk ka konfirmuar, thashetheme të shumta flasin për një shtatzëni të mundshme të Shakirës.

Dhe për ta zbuluar këtë i janë vënë nga pas fotografë paparacë për ta fotografuar atë, e cila është parë të bëj shpesh herë vizita në një klinikë gjinekologjike në Spanjë.

Në Barcelonë, ku edhe thashethemet për të ziejnë më shumë, këngëtarja me indiferencë nuk ka bërë asnjë koment, as për të mohuar, por as edhe të kundërtën.

Edhe kur ka dalë në publik ka qenë e veshur me rroba të rehatshme duke i mbuluar format e saj në mënyrë strategjike. (LajmeShqip.com)