Lajme Shqip Thursday, 20 August 2015 13:15

Ata u pëlqyen pak muaj më parë gjatë reality show Big Brother dhe tashmë po shijojnë pushimet e para si çift.

Fituesi i Big Brother të këtij viti, Vesel Kurtishaj dhe banorja tjetër e këtij reality show Tea Zhuli, ndodhen për pushime në Turqi.

Veseli ka postuar në profilin e tij të Instagramit një status, përmes së cilës ka treguar se ndodhet për pushime në bregdetin turk bashkë me Tean. Në këtë mënyrë ata konfirmojnë se jan ende të dashuruar me njërit tjetrin dhe se lidhja vazhdon.