Lajme Shqip Monday, 28 October 2013 16:15

Pak ditë pas lindjes së djalit të tyre, ish moderatorja e Porokalli Amarda Toska dhe ish aktori i Portokalli dhe Apartamenti 2xl Ermal Mamaqi kanë publikuar në rrjetin socialFacebook një fotografi kuduken tepër të lumtur teksa kujdesen për vogëlushin e tyre, Joel.

“Momente që zgjasin përjetë…”, shkruan Ermalipërkrah fotos. /albeu/