Lajme Shqip Wednesday, 07 August 2013 13:20

Ka mundur të mposhtë edhe Rihanën edhe Beyonce duke u votuar si trupi më i mirë në bikini për vitin 2013. Aktorja është zhveshur në bikini dhe ka pozuar sërisht në plazhet e Majorkës.

Duke i kundërshtuar hapur dhe publikisht kritikët që pretendonin se ajo ka shtuar në peshë,Lucy duket në formën më të mirë fizike,thekson “DailyMail”.

21-vjeçarja është fotografuar me bikini shumëngjyrëshe,të përshtatëshme për stinën e verës.