Lajme Shqip Thursday, 17 April 2014 18:28

Sofia Vergara është e njohur për trupin e saj të mrekullueshëm dhe këtë e ka pohuar dhe ajo vetë.

Në një set fotografik për revistën Women’s Health, ajo ka treguar se sa në formë është për të përfaqësuar kopertinën e kësaj reviste.

Ylli 41-vjeçar ka treguar këmbët e saj dhe ka treguar sensualitet me kostumin e saj të plazhit dhe me rroba të lehta ku nuk fshiheshin hiret e saj.

Sofia ka thënë se e di që është seksi: “Dua t’ju them diçka. Unë jam e vetëdijshme për gjoksin tim të bukur, por kam gjithashtu të pasme të mrekullueshme.”