Lajme Shqip Tuesday, 01 September 2015 21:25

Dasma më e përfolur kohëve të fundit tani ka kaluar në një fazë tjetër.

Është koha që çifti më i ri i estradës shqiptare të shkojnë në muajin e lumtur të mjaltit.

Sigurisht, pas dasmës super të madhe pushimet për këtë muaj nuk kan si të jenë të thejshta, transmeton Lajmi.net.

Prive ka mësuar se çifti do të shkojnë në dy vendet e bukura, atë të Dubait dhe në ishujt Maldive.