Lajme Shqip Tuesday, 19 July 2011 11:36

Sipas burimeve tё BlueTooth, kёngёtarja nga Mali i Zi, Afёrdita Dreshaj, ka patur njё incident shumё tё pakёndshёm nё kryeqytetin e madh tё shqiptarёve, nё Tiranё.

Bukuroshja 25-vjeçare, e dashura e Shpat Kasapit, ka qenё duke realizuar njё shёrbim fotografik jashtё hotelit, kur administratorёt e hotelit ia kanё nxjerrё jashtё valixhet, pas disa njoftimeve qё i kishin bёrё, pasi kёngёtarja kishte paguar vetёm pёr dy ditё dhe jo pёr mё shumё. Bёhet fjalё pёr njё hotel lluksoz pranё stadiumit “Dinamo”, ku vetёm rezervimi pёr një natё kushton 140 euro!

Pёr çudinё e shumё njerёzve, kёtё ngjarje e ka shoqёruar njё heshtje totale. Kjo gjё tё bёn tё mendosh qё dikush kёtu ka qenё vёrtetё fajtor.

Tё ketё qenё vallё fajtore Dreshaj, qё ka pretenduar favore mё shumё nga çfarё i takonin?

Apo, tё ketё qenё fajtor administratori i hotelit qё nuk i bёri njё vёnd tё posaçёm valixheve tё saj, meqё kёngёtarja nuk e kishte paguar pёr mё gjatё dhomёn e hotelit?

Po jua lёmё juve tё jepni gjykimin… (LajmeShqip.com)