Lajme Shqip Wednesday, 14 August 2013 14:07

Do fluturonte për 11 orë me Angelia Jolie dhe ish-bashkëshortin Brad Pitt, por shmanget Aniston. Ky do të ishte fluturimi i saj më i pakëndshëm në botë. Jennifer Aniston i shmanget kështu një takimi të vështirë me ish-burrin e saj Brad Pitt dhe Angelina Jolie diten e dielë.
Ylli 44 vjeç ka ndryshuar fluturimin e saj në minutën e fundit kur sapo ka mësuar se ish-bashkëshorti dhe Angelina kishte rezervuar dy bileta të klasit të parë në të njëjtin fluturim British Airways nga Los Angeles, drejt Londrës,raportob BW.

Një burim shpjegoi se aktorët nuk kishte asnjë ide se ata kishin planifikuar për të marrë të njëjtin fluturim 11-orësh, derisa një punonjës ajrore mori kontakt me asistentët e Jennifer për të paralajmëruar atë në lidhje me situatën e vështirë që do përballej.

Sipas E.News, aktorja 44-vjeçare, e cili po udhëtonte për në Londër për të marrë pjesë në premierën e filmit të saj të ri, ‘Millers’ që do të zhvillohej ditën e mërkurë vendosi të ndryshojë planet e saj dhe fluturoi nga LAX vetëm ditën e hënë.

Jennifer aktualisht e fejuar me aktorin Justin Theroux u nda nga Brad Pitt kur ai e tradhtoi me Angelia Jolie gjatë filmimeve të filmit ‘Mr dhe Mrs. Smith’.