Lajme Shqip Thursday, 10 September 2015 09:47

Modelja e njohur dhe tashmë këngëtarja, Shkëndije Mujaj, është në Prishtinë.

Telegafi mëson se ajo po qëndron në Prishtinë dhe se po e realizon këngën e re.

Ajo këtë po e bën në produksionin Massive Production, kurse foton e ka realizuar me producentin Granit Gashi.

Bashkë në këtë këngë do të punojë edhe producenti tjetër i njohur nga studio, Nurteel Morina, i cili tashmë ka të konfirmuar bashkëpunimin personal me Zanfina Ismailin.