Lajme Shqip Saturday, 03 August 2013 15:25

Ndarja e djalit të kryeministrit aktual Shkëlzen Berisha dhe ish bashkëshortes së tij SadijeBerisha tashmë është zyrtare. Madje as një prej të dyve nuk e mohon një gjë të tillë. Teksa Sadija po pushon me fëmijët në Dhërmi, për djalin e Sali Berishës pushimet nuk kanë ardhur ende.

Madje Shkëlzeni e përforcon edhe më shumë këtë gjë duke bërë ndryshime të rëndësishme edhe në profilin e tij në rrjetinsocial Facebook. Nëse më parë mund të shihje në llogarinë e tij “i martuar”, tani nuk mund të shohësh asgjë pasi Shkëlzeni ka vendosur të mos e përcaktojë statusin e tij, shkruan albeu. 

Ai është në lidhje tashmë me bukuroshen Armina Mevlani megjithëse ende nuk ka një dalje të tyren publike.