Lajme Shqip Saturday, 02 November 2013 16:23

Pas divorcit me ish bashkëshorten e tij, Sadije,djali i ish kryeministrit SaliBerisha, Shkëlzeni, ka vendosur të marrë disa ditë pushimejashtë Shqipërisë. Ashtu siç shihet edhe nga fotoja e postuar në profilin e tij në Facebook, Shkëlzeni, i shoqëruar nga të afërm të tij, ka zgjedhur qytetin e Romeo dhe Zhuljetës, Veronën.

Bashkë me të kanë qënë motra e tij Argita së bashku me bashkëshortin e saj Jamarbër Malltezi dhe fëmijët e tyre.

Muajt e fundit djali i vetëm iSali Berishës është përfolur për një lidhje me Armina Mevlanin, prezantuesja e edicionit të ri të “Dancing with the Stars”. /albeu/