Lajme Shqip Wednesday, 12 August 2015 20:14

Irina Shayk dhe Bradley Cooper nuk mund të ndahen nga njëri-tjetri as kur janë në publik.

Dyshja aktualisht po kalojnë disa ditë pushime në Itali, ku duket se janë nxehur së tepërmi.

Modelja dhe aktori janë fotografuar duke shkëmbyer puthje të nxehta derisa rreziteshin pranë detit.

Duket se ishte 40-vjeçari ai që ishte më i nxehtë, pasi kurrsesi t’i largojë duart nga bukuroshja ruse.