Lajme Shqip Wednesday, 23 September 2015 14:14

Shanina Shaik magjepsëse në fotografitë e reja si modele e bikinëve.

Modelja Australiane e Victoria’s Secret shkëlqen në secilën fotografi për kampanjën reklamuese të ‘It’s Now Cool’.

24 vjeçarja të huton me trupin në super formë dhe fytyrën e bukur dhe pamje ekzotike.