Lajme Shqip Thursday, 19 May 2011 12:35

Shakira ёshtё duke u pёrgatitur pёr promovimin e kёngёs sё saj tё re “Rabiosa”. Tashmё xhirimet e videos sё kёsaj kёnge kanё pёrfunduar, por Shakira ka preferuar qё t’i bёjё adhuruesёve tё saj njё paraqitje tё vogёl tё kёsaj videoje akoma tё papublikuar.

Videoja ёshtё xhiruar nё Barcelonё mё 24 Prill dhe Shakira shfaqet e shndёrruar nga bjonde nё njё brune, duke veshur njё paruke dhe njё fustan tё hollё tё gjelbёrt. Ajo vёrdalloset nёpёr festё dhe pёrfundon duke rёnё nё njё vaskё, duke shpёrthyer nё tё qeshura.

Kёnga “Rabiosa” ёshtё marrё nga albumi i fundit “Sale El Sol”, i cili doli nё tetor tё 2010-ёs.