Lajme Shqip Wednesday, 20 April 2011 11:00

E dashura e mbrojtësit të Barcelonës, Gerard Pique, Shakira, ka mbërritur në Mestalla për të përcjell ndeshjen finale të Copa Del Rey që zhvillohet sonte.

Shakira do të jetë në Mestalla sonte për të përkrahur të dashurin e saj dhe të bej tifo për Barcelonën e cila sonte luan në finale të Copa Del Rey kundër Real Madridit.

Pop ylli Kolumbian do të jetë në brohoritje për Gerard Pique, mbrojtësin e Barcelonës, në paraqitjen e saj të parë në një lojë të Barcelonës që nga marrëdhënia e tyre që u bë publike.

Ajo premton që do të jetë një natë e mirë për Pique.