Lajme Shqip Monday, 11 July 2011 19:33

Ka qenё vetё futbollisti Pique qё ka dhёnё njoftimin nё profilin e tij tё rrjetit social Twitter.

Kёngёtarja kolumbiane Shakira dhe futbollisti i Barcelonёs, Gerard Pique kanё marrё pjesё nё njё lundrim nё lumё nё kohёn mё tё papёrshtatshme, pasi lumi ishte shumё i trazuar.

Pique ka publikuar:

“Pёr shkak tё kohёs sё keqe dhe pedalimit  tё Shakirёs, ne tё gjithё pёrfunduam nё ujё!!!”

Kёtё njoftim tё tij e kanё komentuar shumё dashamirёs tё tyre tё cilёt nuk e prisnin njё ndodhi tё tillё, si dhe kanё shprehur mendimet e tyre, ku shumica e tyre e kanё çfajёsuar Shakirёn. (LajmeShqip.com)