Lajme Shqip Saturday, 28 January 2012 10:30

Mos vallë Shakira dhe Piqué do të jenë viktimat e radhës, njësoj si Kim Kardashian dhe Ray J?

Thashetheme të shumta po lëzivin se tashmë edhe çifti i famshëm latin e ka një kasetë të tyren me lojrat e tyre seksuale.

Sipas televizionit ‘TV Notas’ një nga ish-punonjësit e Shakirës është duke i bërë asaj shantazh se nëse nuk i jep shumën e kërkuar prej tij, ai do të publikojë videon sekrete të saj. Sipas burimeve të këtij televizioni, në këtë kasetë janë pamje të Shakirës teksa kënaq partnerin e tij Gerard Piqué me seks oral.

Nuk është hera e parë që Shakira kërcënohet prej ngjarjeve të tilla, pasi edhe në të kaluarën është përfolur për një kasetë seksi me ish të dashurin e saj Antonio se la Rúa, me të cilin pati një lidhje 11-vjeçare. (LajmeShqip.com)