Lajme Shqip Wednesday, 09 September 2015 09:14

Vildane Zeneli do të jetë kopertina e muajit shtator për një revistë shqiptare.

Modelja nga Kosova që jeton në SHBA vjen si gjithmonë e nxehtë dhe provokuese në setin e ri.

Ajo ka pozuar për Endrit Mërtirin vetëm me të brendshme.

Më poshtë, dy foto nga revista, të publikuara nga vetë modelja në profilin e saj në “Instagram”./zëri