Lajme Shqip Friday, 28 June 2013 19:45

Jay-Z dhe Beyonce do të bashkëpunojnë për një këngë të re në albumin e ardhshëm të reperit.Çifti janë të njohur për hitet e tyre “Crazy in love” dhe “Bonnie& Clyde”.

Jay-Z ka postuar disa vargje të këngës së re që do ta këndojë me gruan e tij

“Ajo a në dashuri me një djal të keq/ Me një djal të djal të keq/, thuhet veç tjerash në këngën e re.