Lajme Shqip Wednesday, 12 August 2015 11:16

Këngëtarja serbe Jelena Karleshua (36) me veshjen e saj provokuese tërbuar qytetarët e Dubait.

Ajo fotografitë e saj i ka shpërndarë në rrjetin e saj të Facebook-ut, ku shihet me një fustan të zi që ka zbuluar format e saj bombastike, dhe ajo që bie në sy është se ajo nuk ka veshur të brendshme.