Lajme Shqip Thursday, 10 September 2015 16:12

Pas ‘Good for you’, Selena vjen me një këngë të re nga albumi ‘Revival’

Selena Gomez jo vetëm që ka realizuar listën me këngët e saj për albumin e ri, por ajo gjithashtu ka lansuar edhe këngën ‘Same old love’.

23 vjeçarja ka shfrytëzyar rrjetin social Twitter për të zbuluar 11 këngët e saj, ndërsa audio e këngës së saj më të re ‘Same old love’, tashmë është hedhur në VEVO  dhe mund ta dëgjoni të plotë.

Albumi i këngëtarës do të jetë i gatshëm me 9 tetor.