Lajme Shqip Monday, 23 May 2011 15:24

Ajo ёshtё kёngёtarja mё e mirё e brezit tё saj.

Selena Gomez tё premten ishte duke xhiruar videon e saj tё fundit “Love you like a Love Song” nё plazhin e Malibusё kur papritur ‘shpёrthyen’ ngjyruesit rozё me spray!

Pasi kёngёtarja bёri bujё nё zonё me kafshёt e ngjyrosura me ngjyrё rozё nё atё zonё, organizatat pёr tё drejtat e kafshёve kanё dalё me pushkё nё dorё.

“Nuk egziston asnjё ngjyrues i sigurtё qё tё mos japё alergji tё dhimbshme te kafshёt pёr shkak tё reaksioneve kimike,” tha pёrfaqёsuesi i orgainzatёs PETA.

Kjo ishte diçka qё pritej nga Paris Hilton, por jo nga Selena!

Organizata PETA nuk ёshtё e vetmja qё ёshtё çmёndur nga veprimet e Selenёs… edhe Pink ka reagur shumё!

Pink ёshtё shprehur: “ Nёse ekziston ndonjё organizatё nё mbrojtje tё kafshёve nё plazhin Malibu, duhet tё dinё qё atje kuajt janё duke u pikturuar pёr njё muzikё idiote. Turp t’u vijё! Artistёt duhet tё jenё mё tё vetёdijshёm dhe pёrgjegjshёm pёr veprimet e tyre.”

Pasi Pink zbuloi se e kujt ishte videoja ajo u shpreh:

“Oh Zot! Pra videoja e kёsaja qёnka!…”

Ky koment kaq i drejtpёrdrejtё i ka mёrzitur shumё fansat e Selenёs me Pinkun.