Lajme Shqip Wednesday, 24 July 2013 17:00

Selena Gomez festoi 21-vjetorin e lindjes së saj dhe për të qenë në qendër të vëmendjes, si “vajza e ditëlindjes”, kishte zgjedhur një palë pantallona të shkurtëra ngjyrë të bardhë. 
21-vjeçarja u fotografua së bashku me një mikeshën e saj duke hyrë në një restorant në Hollywood. Ndërkohë që në festë mungonte Justin Bieber, i dashuri i saj “part time” me të cilin këngëtarja nuk është shoqëruar së fundmi, raporton Top Channel.
Ndërkohë, në një video të 2009-ës është, Justin Bieber pranon se ishte i dashuruar me Selena Gomez. Video është xhiruar 2 vjet para se dy adoleshentët e famshëm (tashmë të rritur) të nisnin të shoqëroheshin bashkë.