Lajme Shqip Tuesday, 08 September 2015 14:43

Marina Vjollca është dukue shumë lezetshmë e njëkohësisht shumë seksi në emisionin që ajo drejton.

Bukuroshja Marina Vjollca ka shkëlqyer edhe në emisionin e radhës që ajo drejton.

Edhepse është një emision sportiv, Marina gjithmonë ia del të duket mahnitëse dhe elgeante, e këtë herë ajo ka zgjedhur të veshë një fustan rozë të shkurtër që i tregonte trupin në formë.