Lajme Shqip Thursday, 22 August 2013 23:21

Këngëtarja Adelina Tahiri  ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi me bikini në plazh duke shfaqur edhe njëherë linjat e përsosura të trupit.

Këngëtarja nga Maqedonia njejtë si të tjerat nuk heziton të ekspozojë trupin e saj gjatë stinës së verës që është bërë trend nga këngëtarët e estradës.

Këngëtarja nga Shkupi e lindur më 1992 morri famë prej prezantimit në festivalin “Top Fest 5” ku u prezantua me kengen e saj te titulluar “Me Trego” kenge e cila u kthye ne nje hit te atij viti.

Nje vit me pas Adelina do te ishte perseri pjesemarrese po ne te njejtin shoë “Top Fest 6″ dhe performoi kengen me te re te saj te titulluar “Enderr e Vjeter”.