Lajme Shqip Thursday, 22 August 2013 15:48

Një foto ku paraqitet një 17-vjecare në gjunjë, teksa bën seks oral dhe një djalosh që ngre duart në shenjë fitoreje gjatë koncertit të Eminem, ka bërë xhiron e botës.

Imazhi është fotografuar në koncertin e reperit amerikan Eminem në “Slane Castle” në kështjellën irlandeze të County Meatin Irlanda, fundjavën që lamë pas.

Vajza e cila, sipas mediave lokale, ishte një adoleshente 17-vjecare, është shtruar menjëherë në një spital të qytetit, pas një nate të shthurrur në koncert.

Bëhet fjalë për rastin “Cyber bullismo”, ku të rinjtë në koncerte thyejnë rendin publik.

Por, mankthi i 17-vjecares nuk përfundon këtu. Fotot e saj kanë bërë tashmë xhiron e botës në internet, ku të rinjtë kanë nisur një garë kush e kush të shpërndajë i pari në rrjetet sociale.

Facebook dhe Instagram kanë fshirë menjëherë pamjet shokuese, por tashmë ato janë përhapur dhe askush nuk mund të ndalojë shpërndarjen e tyre./BW/