Lajme Shqip Monday, 10 August 2015 08:30

Nicole Scherzinger i ka vënë syrin një tjetër personazhi të famshëm. Bëhet fjalë për këngëtarin Ed Sheeran.

Sipas britanikes “The Sun”, 37 – vjeçarja dhe Ed po kalojnë mjaft kohë në shoqërinë e njëri – tjetrit dhe janë në fazat e para të lidhjes së tyre.

Dy këngëtarët janë miq prej disa kohësh, por sipas gazetës, gjërat ndryshuan që pas ndarjes së Scherzinger nga Lewis Hamilton, në Shkurt të këtij viti.

Pak kohë më parë, 37 – vjeçarja u pa në shoqërinë e futbollistit shqiptar, Pajtim Kasami, me të cilin kaloi një javë pasionante në Mykonos të Greqisë.