Lajme Shqip Saturday, 27 July 2013 12:50

“Pafundësi” është një këngë e lezetshme ashtu sikur se edhe videoja, hiq ato vargjet rrumamate që hapin këngën për 1 minutë e dy sekonda të plota.

Samanta këtë këngën e realizoi në bashkëpunim me Dj Olti si dhe DDY Nunes, e cila pritet të jetë një hit vere.

Ndërsa videon e këngës e prodhoi produksioni i mirënjohur “MAX Production”, i cili kohët e fundit ka realizuar shumë video të këngëtarëve të ndryshëm shqiptar.