Lajme Shqip Thursday, 17 September 2015 09:47

Pas sukseve në karrierën si këngëtare, tashmë i kushton një vëmendje të veçantë pamjes së saj të jashtme.

Rozana Radi reagon ndaj gjithë atyre të cilët komentojnë format e saj trupore si jo të duhurat.

“S’ka filtër fare. Asgjë! Se mu nxi jeta në biçikletë gjithë vitin. Kështu që mos bëni gam gam se na lodhët. Doni me shit e na bëni me pesë barqe. Unë kam harru që ekziston buka. E kam nis me “Dance with me Albania”, falë Albi Nako kam rënë shumë dhe e vazhdoj me biçikletë në natyrë. Kaq kisha”, shkruan Rozana përbri njp fotografie të publikuar në llogarinë e saj [në Instagram.

Kujtojmë se shumë fansa e kishin kirituar këngëtaren për kilogramët e tepërt, të cilat, si duket ajo i ka hequr