Lajme Shqip Monday, 26 August 2013 13:37

Rita Ora ka shkëlqyer gjatë mbrëmjes së djeshme në ndarjen e çmimeve MTV AWards.
Këngëtarja kosovare, e veshur me një fustan të bardh kësaj radhe ka qenë cak i kritikave të mira dhe është vlerësuar si njëra prej VIP-ve me veshjen më të mirë në këtë eveniment, shkruan express.
Ish-dashuri i Ritës, Rob Karadashian ka mbetur gojëhapur me këtë paraqitje të kosovares, e cila nuk e ka honepsur shumë pasanikun e Kardashianeve.