Lajme Shqip Thursday, 10 September 2015 23:16

Tabloidët amerikanë thonë se njëri ndër çiftet më të famshme të showbusiness-it është para ndarjes.

In Touch shkruan se Beyonce është e gatshme të ndahet nga reperi Jay Z pas shtatë viteve martesë, transmeton Klan Kosova.

Beyonce është mërzitur nga shtihimi se çdo gjë është në rregull. Miqve u ka thënë se martesa ka marrë fund, transmeton klankosova.

Ajo nuk e mban më unazën e martesës dhe e ka larguar tatuazhin që e kishte bërë kur ishte martuar.

Sipas një burimi të tabloidit, këngëtarja e di shkakun.

“Në fillim të verës, Beyonce i kishte zbuluar disa mesazhe të dyshimta në telefonin e Jay Z, prandaj dyshon se bashkëshorti i saj e ka tradhtuar me ndonjëren prej kolegeve të saj – Rita Ora dhe Rihanna”.

Mirëpo. Rita Ora i ka hedhur poshtë këto akuza duke thënë se janë ofenduese për Beyonce.