Lajme Shqip Wednesday, 19 August 2015 12:12

Për kënaqësinë e 4.92 milionë ndjekësve në profilin e saj në “Twitter”, Rita Ora ka publikuar në orët e vona të së martës videoklipin e këngës “Body on me”, një bashkëpunim me Chris Brown.

Në videoklipin e shumëpërfolur, këngëtarja me origjinë nga Kosova shfaqet në skena të nxeha dhe mjaft provokuese me ish-të dashurin e Rihanna-s.

Tani mbetet për t’u parë reagimi i këngëtares nga Barbadosi…