Lajme Shqip Sunday, 06 September 2015 21:06

Rita Ora shfaqet nudo në një party pas komplimenteve ndaj Miley Cyrus.

Rita Ora ka zbuluar se ajo ka shkuar e zhveshur në shtëpi. Madje ajo ka thënë se ajo është veshur vetëm kur ka arritur në shtëpi, shkruan Daily Mail, si dhe transmeton Indeks.

Anëtarja e jurisë së X Factor, Rita Ora ka vlerësuar postimet nudo të Miley Cyrus në Instagram, si dhe e ka krahasuar këtë të fundit me Madonna-n.

Këngëtarja e Body On Me i ka bërë këto krahasime për shkak të tendecës së saj për tu zhveshur me qëllim të përqimit të mesazhit për të qenë sa më komod me trupin e saj.