Lajme Shqip Monday, 12 August 2013 15:38

Rita Ora së bashku me familjen e saj është parë duke u rrezitur në njërën prej plazheve të bukura në plazhin e madh.
“Kite Surf D’olcinium” është një plazh ku turistët mund të mësojnë por edhe të bëjnë sërf.
Dhe siç duket kjo është arsyeja që këngëtaren me origjinë shqiptare e ka bërë të zgjedhë këtë vend për verim.
Për më tepër në shoqërinë e këngëtares është parë edhe ish reperi Ledri Vula i cili është cilësuar shumë shpesh si njëri ndër meshkujt më të bukur të estradës sonë.