Lajme Shqip Monday, 07 September 2015 14:12

Rita Ora është rikthyer në Amerikë dhe menjëherë ka arritur të tërheqë vëmendjen me stilin e saj të mrekullueshëm.

Rita këtë herë ka zgjedhur të veshë një palë pantollona të zezë me sandale të modës më të fundit dhe me një bluzë të shkurtër Moschino, ndërsa gjithë veshjes i ka shoqëruar edhe një kapelë ‘Fedora’ dhe një palë syze të mëdha.

Ajo po vazhdon t’i mbajë flokët gjatë, transmeton lajmi.net, ndërsa këtë herë thjeshtë i ka lëshuar të drejtuara.