Lajme Shqip Tuesday, 08 October 2013 10:49

Rita Orën para pak ditësh e pamë në javën e modës nëParis me veshje të ndryshme shik dhe e kuruar në detaje. Ndërkohë që këngëtarja është rikthyer në shtëpi duket se ka gjetur rehati me veshjet e saj të thjeshta.

Këngëtarja me origjinë nga Kosova u fotografua ditën e djeshme teksa po dilte nga studio e regjistrimit në Londër. Ajo u shfaq me një veshje trup xhinsi, poshtë së cilës kishte veshur një bluzë të bardhë si dhe me një kapuç të zi në kokë.

Ndërkohë në mediat e huaja thuhet se Rita ka pasur një takim me Simon Coëell dhe pritet që ajo të jetë një nga anëtaret e jurisë në “X Factor-in” amerikan. Një burim ka thënë seSimon është i vetëdijshëm për fuqinë dhe ndikimin që ka Rita si këngëtare dhe është i gatshëm ti ofrojë një rol të tillë asaj.