Lajme Shqip Wednesday, 21 August 2013 17:27
24 October 2013 15:00
27 August 2013 16:30
26 August 2013 13:37
19 August 2013 17:21
12 August 2013 15:38

Ylli shqiptar me famë botërore, Rita Ora ka shprehur preferencën e saj sa i përket basketbollit kosovar. Ajo është fotografuar me fanellën e klubit të Sigal Prishtinës.

Me Rita Orën është takuar menaxheri i këtij klubi, Ramadan Gagica.

Rita gjatë një turi koncertesh ka gjetur kohën për të takuar përfaqësuesit e një prej skuadrave më të njohura të basketbollit kosovar dhe ka pozuar me fanellë, duke treguar edhe një herë afrimitetin me vendlindjen e saj dhe vëmendjen e veçantë që ajo nuk nguron t’u kushtojë bashkëkombësve./BW/