Lajme Shqip Sunday, 30 June 2013 18:28

Rita Ora po shijon ditët e saj të qëndrimit në Maltë. Rita u komentua për veshjen e saj, ku mediat shkruanin se ajo kishte harruar reçipetat në shtëpi.
E veshur me një veshje të zezë dhe dekoracione ngjyrë ari, këngëtarja ka treguar se di të veshet edhe si një “zonjë e vërtetë”. 
Rita pozoi para kamerave në pozicione provokuese, ndërkohë që luante me flokët e saj të kapura gërshet. Gjatë performanës së saj në Maltë Rita ka mbetur mjaft e kënaqur duke falënderuar të gjithë fansat në rrjetin social Twitter.