Lajme Shqip Thursday, 11 July 2013 10:40

Rita Ora ka publikuar foton e parë të kampanjës së veshjeve Material Girl, që është një prodhim i këngëtares Madonna dhe vajzëz së saj Lourds.
22 vjeçarja ka zëvëndësuar modelen Georgia May, për fushatën reklamuese të veshjeve për doleshente, që do të filloj në Amerikë.
Besohet se ajo do të përfitoj një shumë fillestare prej mbi 700 mijë eurosh, vetëm në fillim të fushatës.