Lajme Shqip Tuesday, 05 November 2013 17:43

Ajo ka gjithçka që mund të ëndërrojnë një grua, është super e pasur dhe një femër në karrierë, një të fejuar superstar, një vajzë të shëndetshme dhe një trup perfekt.

Bëhet fjalë për Kim Kardashian, e cila pas lindjes së vajzësvjen çdo ditë e më shumë në formë. 33-vjeçarja ka treguar trupin me forma në mrekullueshme me një fustan të zi gjatë pushimeve familjare në Malibu. /albeu/