Lajme Shqip Wednesday, 24 July 2013 18:00

Rihanna ka befasuar fotografët dhe fansat në Suedi të hënën, duke dalë në rrugë me gjoksin e saj të dukshëm.
Ylli i muzikës u largua nga Hoteli Grand në Stockholm pa sutiene dhe me një bluzë të tejdukshme e cila tregonte qartas gjoksin, përfshirë edhe pirsingun në thimthat e gjinjve.
Kjo nuk është hera e parë që 25-vjeçarja tregon gjoksin me veshje të tejdukshme këtë muaj. Ajo doli pa sutiene dhe një fustan të hapur përpara edhe në sfilatën e Chanel në Paris Fashion Week Haute-Couture më dy korrik.