Lajme Shqip Tuesday, 04 June 2013 15:22

Krijuesja e hitit “We found love” ka “bashkuar” zërin e saj me atë të yllit të hip-hopit amerikan, Wale për remiksin e këngës “Bad”.

Kënga është publikuar një ditë më parë dhe menjëherë ka marrë kritika të mira, shkruan Capital FM.

Edhe origjiniali i këngës ishte pëlqyer shumë dhe kishte zënë vendin e 25-të në listën e Billboard.