Lajme Shqip Tuesday, 19 July 2011 15:17

Asgjё tjetёr pёrveçse njё kёmishe nuk kishte veshur kёngёtarja teksa kishte dalё tё shёtiste me shoqёrinё e saj rrugёve tё New York City-t!
E kapur me njё shoqe pёr dore, bukuroshja ecte duke buzёqeshur. E veshur me njё kёmishё… qё dukej sikur ta kishte marrё borxh! Mbase ja ka marrё djaloshit tё saj Drake?
Rihanna dhe Drake janё njohur bashkё qё nё 2009 dhe lajmet e fundit thonё se sa herё ato rastisin bashkё, nuk e humbasin mundёsinё pёr tё qёnё intim bashkё. Madje sipas njё burimi tё fundit, muajin e kaluar ata janё kapur nё flagrancё duke u puthur nё klubin e natёs “Buonanotte”, nё Montreal tё Kanadasё.
Sipas gazetёs New York Post, Rihanna dhe Drake ndjehen shumё tё tёrhequr nga njёri-tjetri, por ajo ёshtё shumё e ngarkuar me karrierёn e saj pёr t’ju angazhuar njё lidhje nё kёto momente. (LajmeShqip.com)