Lajme Shqip Thursday, 19 September 2013 12:41

Këngëtarja Katy Perry ka zbuluar se kolegja e saj nga Barbados Rihanna është një përdoruese e rëndë e marijuanës. Gjatë një interviste për edicionin kanadez të revistës “Elle”, këngëtarja ka ironizuar Rihannën për varësinë e saj ndaj marijuanës dhe “egoizmin” e saj.

“Mendoja se si Rihannagjithmonë duket aq e freskët dhe e pyes, ‘Si e arrin këtë? Ne të gjithë e dimë sa shumë bar tymos! Dhe nuk fle pasi je në Instagram në orën katër të mëngjesit”, ka thënë Perry./albeu/